ניתוח ECB: Draghi לא היה יוני והאירו אוהב את זה

דיונים פתוחים בכל האספקטים של המסחר. זה המקום שבו אפשר לחלוק, ללמוד ולדון במסחר במט"ח על בסיס ניתוח טכני.

מנהל: Roma

על ידי arincin » 30 אפריל 2018, 23:19

ניתוח ECB: Draghi לא היה יוני והאירו אוהב את זה

נשיא הבנק המרכזי של אירופה, מריו דראגי (Mario Draghi) התייחס להתמתנות הצמיחה האחרונה, אך הביע ביטחון שההתאוששות נשארת איתנה.
EUR / USD הוא מקפץ לאחר נוגע לרמות הנמוכות ביותר מאז ה -12 בינואר.
ה - ECB הותיר את כל צעדי המדיניות שלו ללא שינוי ולא נגע בהצהרה כצפוי.
توصيات فوركس
נשיא הבנק המרכזי של אירופה, מריו דראגי, לא גרר את היורו. בדברי הפתיחה של מסיבת העיתונאים שלו, דראגי התייחס לנושא המדובר ביותר בגוש האירו: סימני האטה. הוא אמר כי זה בחלקו תוצאה של צמיחה גבוהה לראות ברבעון הרביעי של 2017, וכן הזכיר גורמים זמניים. מזג אוויר, שביתות, עיתוי חג הפסחא וגורמים נוספים עומדים מאחורי המתון הזה.
توصيات العملات اليومية مجانا

ואז, דראגי הביע ביטחון כי גורמי הצמיחה הבסיסיים הם גמישים. בתשובה לשאלה, אמר Draghi כי הירידה התייצבה ואת רמות עדיין מעל לשיאים היסטוריים

זה מסר בטוח שלח את EUR / USD לשיאים של dayleow $ 1.2200, אבל השווקים להישאר זהירים. דראגי אכן הזכיר סיכוני פרוטקציוניזם. זה היה תפנית מלאה מן הטבלה ל -1.2146 $, הנמוך ביותר מאז ה -12 בינואר.

מאוחר יותר במסיבת העיתונאים, אמר דראגי כי יש להם אמון ללא שינוי בנוגע ליעד האינפלציה של 2%. כאשר Draghi אמר כי שער החליפין לא נדון, EUR / USD המורחבת שלה רווחים.
شركات الفوركس

מוקדם יותר, הבנק המרכזי האירופי עזב את שיעור ההלוואות העיקרי ב -0%, שיעור ההפקדה ב -0.40% ותוכנית QE שפעלה בקצב של 30 € מיליארד לחודש עד לחודש ספטמבר ללא שינוי. זה היה צפוי לחלוטין. ההצהרה הושארה גם ללא ניגוד, בניגוד לציוץ הנצי הזעיר שהציג הבנק המרכזי בחודש מארס. אז, הם הורידו את האפשרות להגדיל את הגודל של קונה אג"ח תוך השארת אפשרות להאריך את משך הזמן.

השורות להתבונן על EUR / USD מלמעלה למטה הן 1.2325 $ (SMA 50 יום), 1.2240 $ (בסוף מרץ נמוך), $ 1.2210 (בתחילת אפריל שוקת), $ 1.2155 (1 מרס נמוך), $ 1.2090 (שיא 2017) ו את מספר עגול של $ 1.2000.
تحليلات البيتكوين
הערה: אתר זה עדיין בשפה הערבית בלבד
arincin
 
הודעות: 4
הצטרף: 26 אפריל 2018, 23:53

חזור אל מסחר יומי במט"ח - ניתוחים והמלצות

cron
משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

צור קשר

הצג הודעות חדשות