בקשה לפתיחת מחזור קורס תכנות רובוטים

דיונים פתוחים בכל האספקטים של המסחר. זה המקום שבו אפשר לחלוק, ללמוד ולדון במסחר במט"ח על בסיס ניתוח טכני.

מנהל: Roma

על ידי muaalight » 23 מרץ 2015, 17:26

שלום רב,

אני מביא כאן דברים של אחד האנשים הוותיקים יותר בתחום המסחר בארץ , דרים שאני מזדהה איתם מאוד

אי אפשר להתגבר על הבעיה המנטלית לאורך זמן , ותמיד הסוחר יחזור במקרה הטוב לנקודת האפס .
אי אפשר לחנך תכונות מולדות .
הפיתרון ארוך הטווח הוא במסחר אוטומטי , כך נראה לי .
אני בקשר עם שלושה אנליסטים מהידועים יותר , ועם כל הכבוד להם גם הם לא עוברים את מבחן הקוף , (גם אני דרך אגב)
כולם חכמים גדולים בתמונות גרפים מהעבר .
המסחר במטח ביסודו הוא סטטיסטי , ומי שלא יבין את זה , לא יעשה כסף .
אין ספק שסוחרים גם בלתי מנוסים , אם הם יעבדו ביחד באותו חדר ואחד ייעץ לשני וישכיל את השני , יצליחו מאד .

תקראו ותלמדו - שני דברים שיכולים לגרום להצלחה עצם , הם לא קניית קורס נוסף כזה או אחר אלא
1. מסחר משותף maordkl@gmail.com :)
2. תכנות ומעבר ברור למסחר אוטומטי וחצי אוטומטי ולכן אבקש ממך רומה לשווק את קורס התכנות שלכם לקהל הרחב :
א. המחיר ליחיד הוא 4,400 ש"ח אם אני לא טועה , ולכן אם תהיה קבוצה גדולה אפילו של 10 אנשים אני מאמין שהמחיר ירד
ב. מעוניין רק בקורס המלא , לא היכרות , אלא א-ת איך הופכים למומחים בתכנות

אם אתה צריך את העזרה שלי או מעוניין למקד אותי אשמח מאוד

בברכה
muaalight

על ידי Roma » 24 מרץ 2015, 10:00

muaalight כתב:שלום רב,

אני מביא כאן דברים של אחד האנשים הוותיקים יותר בתחום המסחר בארץ , דרים שאני מזדהה איתם מאוד

אי אפשר להתגבר על הבעיה המנטלית לאורך זמן , ותמיד הסוחר יחזור במקרה הטוב לנקודת האפס .
אי אפשר לחנך תכונות מולדות .
הפיתרון ארוך הטווח הוא במסחר אוטומטי , כך נראה לי .
אני בקשר עם שלושה אנליסטים מהידועים יותר , ועם כל הכבוד להם גם הם לא עוברים את מבחן הקוף , (גם אני דרך אגב)
כולם חכמים גדולים בתמונות גרפים מהעבר .
המסחר במטח ביסודו הוא סטטיסטי , ומי שלא יבין את זה , לא יעשה כסף .
אין ספק שסוחרים גם בלתי מנוסים , אם הם יעבדו ביחד באותו חדר ואחד ייעץ לשני וישכיל את השני , יצליחו מאד .

תקראו ותלמדו - שני דברים שיכולים לגרום להצלחה עצם , הם לא קניית קורס נוסף כזה או אחר אלא
1. מסחר משותף maordkl@gmail.com :)
2. תכנות ומעבר ברור למסחר אוטומטי וחצי אוטומטי ולכן אבקש ממך רומה לשווק את קורס התכנות שלכם לקהל הרחב :
א. המחיר ליחיד הוא 4,400 ש"ח אם אני לא טועה , ולכן אם תהיה קבוצה גדולה אפילו של 10 אנשים אני מאמין שהמחיר ירד
ב. מעוניין רק בקורס המלא , לא היכרות , אלא א-ת איך הופכים למומחים בתכנות

אם אתה צריך את העזרה שלי או מעוניין למקד אותי אשמח מאוד

בברכה

אין ספק שכל מילה בסלע .

פירסמתי גם בפייס שלנו את הפנייה שלך, יש אנשים רציניים שנענו.
אני מאמין שכבר פנו אליך.

לגבי לימוד מסחר אוטומטי, מהנסיון שלנו בעבר, קורס קבוצתי יכול להיות מקסימום עד 3 תלמידים.

כי כל אחד מגיע ברמה שונה, כיוון שונה.

הכי טוב זה אישי- 14 מפגשיים אישיים של שעה וחצי ואתה בליגה אחרת.

עלות טיפה שונה, אבל זה כמו מחשב חדש שאתה מכניס לעסק שלך.

אתה לא מתפשר על כלים , או שאתה נוסע בסוברו או שאתה נוסע במרסדס.
טימושפולסקי רומה,
roma@yfx.co.il
קבוצת יוזמה מפעילת אתר http://www.yfx.co.il

"הניתוחים, הסקירות ורעיונות המסחר שמופיעים בסקירה זו, הכוללים אפשרויות פעולה, מובאים לצורך מידע כללי בלבד,
ואין לראות בהם משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה במניות/מט"ח ו/או כלים פיננסיים נוספים"
סמל אישי של המשתמש
Roma

חזור אל מסחר יומי במט"ח - ניתוחים והמלצות

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

צור קשר

הצג הודעות חדשות