פיבונאצ'י

מחפשים לעלות דעות, מחשבות, תאוריות וכל דבר הקשור לאסטרטגיות- זה המקום.
חדשים בתחום המטבעות? יש לכם שאלות ואין מי שישיב בצורה אובייקטיבית? רוצים ללמוד על תורת הניתוח הטכני והמסחר בכלל? זה המקום שבו תוכלו ללמוד ולצמוח.
זה המקום שבו תוכלו לשאול, לחלוק, לעלות פוסטים על כתבות, מאמרים, קורסים, ספרים, חברות למסחר, איתותים, ניוהל תיקים ולמעשה כל דבר שעשוי לתרום לסוחרים בשוק ההוון והמט"ח.

מנהל: Roma

על ידי אלי רונן » 05 ספטמבר 2015, 14:06

שלום חברים.
רציתי לשאול האם מישהו מכם יודע איך ניתן לשנות את הצבע של כל ערך בסרגל פיבונאצ'י. כך שלמשל הערך 100 יהיה כתום ו0.382 יהיה ירוק וכדומה.
בברכה ותודה מראש
אלי רונן
אלי רונן
אלי רונן

על ידי Roma » 09 ספטמבר 2015, 11:45

הי אלי

אתה עושה דבל קליק לסמן את הפיבונצאי ואז " קליק ימני" בעכבר להיכנס להגדרות שלו

שם תוכל לשחק עם זה

רומה
טימושפולסקי רומה,
roma@yfx.co.il
קבוצת יוזמה מפעילת אתר http://www.yfx.co.il

"הניתוחים, הסקירות ורעיונות המסחר שמופיעים בסקירה זו, הכוללים אפשרויות פעולה, מובאים לצורך מידע כללי בלבד,
ואין לראות בהם משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה במניות/מט"ח ו/או כלים פיננסיים נוספים"
סמל אישי של המשתמש
Roma

על ידי אלי רונן » 10 ספטמבר 2015, 01:55

הי רומה
קודם כל תודה רבה על התגובה.
וסליחה שלא הייתי מספיק ברור בשאלה.
אני יודע לשנות את הצבע של סרגל פיבונאצ'י, אבל השינוי הוא לגבי כל הרמות בבת אחת, כלומר או הכל צהוב או הכל כחול וכדומה, אני ביקשתי לדעת איך משנים כל רמה (קוו אופקי) לחוד, ממש כמו שניתן להוסיף רמות לסרגל. כלומר שהערך 50 יהיה למשל כחול והערך 38.2 יהיה ירוק והערך 23.6 יהיה חום וכדומה.
בתודה רבה מראש.
אלי
אלי רונן
אלי רונן

על ידי Roma » 11 ספטמבר 2015, 11:57

אלי רונן כתב:הי רומה
קודם כל תודה רבה על התגובה.
וסליחה שלא הייתי מספיק ברור בשאלה.
אני יודע לשנות את הצבע של סרגל פיבונאצ'י, אבל השינוי הוא לגבי כל הרמות בבת אחת, כלומר או הכל צהוב או הכל כחול וכדומה, אני ביקשתי לדעת איך משנים כל רמה (קוו אופקי) לחוד, ממש כמו שניתן להוסיף רמות לסרגל. כלומר שהערך 50 יהיה למשל כחול והערך 38.2 יהיה ירוק והערך 23.6 יהיה חום וכדומה.
בתודה רבה מראש.
אלי

הי אלי

אני מבין.

תשמע צריך אינדקטור חיצוני שעושה זאת

אני בטוח שברשת תמצא

תחפש בשם indicator for mt4 custom Fibonacci

שבת שלום
טימושפולסקי רומה,
roma@yfx.co.il
קבוצת יוזמה מפעילת אתר http://www.yfx.co.il

"הניתוחים, הסקירות ורעיונות המסחר שמופיעים בסקירה זו, הכוללים אפשרויות פעולה, מובאים לצורך מידע כללי בלבד,
ואין לראות בהם משום המלצה ו/או ייעוץ לגבי כדאיות ההשקעה במניות/מט"ח ו/או כלים פיננסיים נוספים"
סמל אישי של המשתמש
Roma

חזור אל מסחר במט"ח- תאוריה

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

צור קשר

הצג הודעות חדשות